poniedziałek, 27 marca 2017

Kolejne testowanie z TRND

Udało mi się załapać do nowych testów w TRND. Teraz do projekty MOnte Plus.
Dzięki kampani udało mi się kupić 24 sztuki pysznego Monte jak zwykle 12 dla siebie i rodziny i 12 do rozdania dla przyjaciół.

Moja opinia:
Dla mnie bomba! Generalnie nie przepadam za tego typu deserami i wolałam zamiast deseru mlecznego zjeść w chwili słabości choćby kilka kostek czekolady, ale muszę uczciwie przyznać, że Monte podbiło moje kubki smakowe. Jest słodki - to fakt! Dla niektórych może za bardzo, ale gdy ma się ogromną chęć na coś słodkiego i jednocześnie zawierającego sporo składników odżywczych, to Monte z dodatkami jest strzałem w dziesiątkę. Uwielbiam jego kremową konsystencję


Monte Plus Czekolada - dwie warstwy pysznego kremu Monte - mleczna i czekoladowo-orzechowa, z dodatkiem sosu czekoladowego. Wyjątkowe połączenie dla wielbicieli czekolady.

Monte Plus Karmel - dwie warstwy pysznego kremu Monte - mleczna i czekoladowo-orzechowa, z dodatkiem sosu karmelowego. Wyjątkowe połączenie dla prawdziwych łasuchów!Dla mnie najlepsze karmelowe. Myślałam, że będzie za słodkie, ale jest w sam raz.
GENERALNIE POLECAM:)
Prześlij komentarz