środa, 6 kwietnia 2016

Testowanie za darmo, darmowe, produkty, gdzie co i jak:)cz.1

Tak pomyślałam, że prowadzę tego bloga ale nigdy nie napisałam skąd i jak można testować różne produkty. Otóż przedstawiam Wam kilka stron na których można za darmo po testować różne produkty całkowicie za darmo.
Streetcom to największa w Polsce agencja marketingu rekomendacji. 
Co można testować: wszelkiego rodzaju produkty, od żywności przez kosmetyki, perfumy, środki czystości, asortyment dla dzieci, sprzęt elektroniczny i agd, alkohole itp
Moje doświadczenia: Jestem ekspertką Streetcomu od 2014 roku i niestety jeszcze nie załapałam się do żadnej kampani, ale moja siostra miała więcej szczescia i często bierze udział w ich kampaniach
Co trzeba zrobić by testować: Zarejestrować się 
 i wypełniać ankiety kwalifikujące do danej kampanii. Osoby wybrane na ekspertów otrzymują produkty do testów oraz rozdania znajomym, piszą raporty z przeprowadzonych rozmów oraz wypełniają ankietę końcową.

Talk Marketing to nieco młodsza agencja marketingu rekomendacji.
Co można testować: Z tego, co wiem nie ma żadnych odgórnie narzuconych ograniczeń. Są to wszelkiego rodzaju produkty.
Co trzeba zrobić by testować: Należy zarejestrować się klikając TUTAJ a później wypełniać ankiety, które rekrutują nas do kampanii. W czasie kampanii testujemy produkt i rozmawiamy na jego temat z przyjaciółmi, a później wypełniamy raporty.
TestMeToo to portal, którego celem jest przybliżenie konsumentów do produktów i ich producentów. Można tutaj testować różne towary a później polecać je znajomym.
Co można testować: wszystko
Moje doświadczenia: Z tym portalem testowałam kosmetyki,płyny do prania Vizir zreszta cudowne:)oraz slodycze, a także magazyny
Co trzeba zrobić by testować: Zarejestrować się TUTAJ, wypełnić ankietę produktową i poczekać na zakwalifikowanie do kampanii. Po otrzymaniu przesyłki testujemy produkt, wypełniamy ankietę na jego temat, i jeżeli nam się spodobał - rekomendujemy znajomym.

Prześlij komentarz