poniedziałek, 21 kwietnia 2014

oillan recenzja


Hej już udało mi się złużyć kosmetyki które dostałam w ramach testowania firmy oillan
Zapraszam na recenzję:
Oillan to firma, której filozofia działania skupia się wokół pielęgnacji skóry poprzez programdermatologiczny obejmujący przede wszystkim 3 rodzaje skóry: niedojrzała skóra noworodkowa i niemowlęca, skóra sucha i wrażliwa oraz skóra z problemami dermatologicznymi takimi jak łuszczyca, egzema, rybia łuska czy AZS.

Sukces produktów możliwy jest dzięki zastosowaniu hipoalergicznych emolientów, których zadaniem jest odpowiednie nawilżenie skóry, jej natłuszczenie i dbałość o zachowanie elastyczności. To właśnie dzięki emolientom na skórze tworzy się niewidoczna warstwa ochronna, które nie pozwala przedostać się nawet najbardziej niekorzystnym warunkom atmosferycznym, zachowując jej świeżość oraz zdrowy wygląd.

Firma Oillan oferuje tylko produkty najwyżej jakości, które tworzone są z zachowaniem odpowiednio dobranych receptur, zawierających substancje aktywne przyczyniające się do kompleksowego rozwiazania dysfunkcji skóry poprzez łagodzenie zmian i przede wszystkim profilaktykę w powstawaniu kolejnych, nowych.
1.Krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała Oillan
Krem na delikatną konsystencję jest bezwonny ale to akurat dobrze nie chciałabym na skórę pakować sztucznej zapachowej chemii. Wchłania się bardzo bardzo szybko i pozostawia delikatną powłokę nawilżającą. Skóra po użyciu kremu jest bardzo bardzo miękka i delikatna. Nie powoduje alergii i podrażenień.

2.Krem intensywnie nawilżający Oillan
Krem ma gętszą konsystencję ale szybko się wchłania. Nawilżenie jest mega skóra jest bardzo bardzo mięciutka. Niweluje w 100% suche partię skóry. Mój ulubieniec

3.Płyn do mycia i kąpieli Oillan
OILLAN BABY w postaci płynu do mycia i kąpieli doskonale myje , producent mówi że neutralizuje swędzenie i pieczenie. Ponadto wykazuje właściwości pielęgnujące, kojące i przynosi ulgę przy przesuszeniu skóry. Jeżeli chodzi o działanie to delkatnie się pieni i bardzo dobrze myje. Skóra jest fajnie nawilżona.

Kosmetyki Oillan z całą pewnością skradły moje serce i daje wszystkim ocene 5/5 gorąco także zachęcam do wypróbowania:)

Prześlij komentarz