poniedziałek, 16 grudnia 2013

Pomysł na prezenty świąteczne dla Babci, Dziadka, Taty oraz Mamy:)

Witajcie dziś kolejne posty z pomysłami prezentowymi tym razem dla Babci lub Dziadka i tu kieruje Was do strony http://zrobprezent.pl/ gdzie znajdziecie mnóstwo pomysłów na prezenty dla absolutnie dla każdego. No ale dziś skupmy się na babciach i dziadkach:) 1. Zestaw kierowcy DLA DZIADKA LUB DLA TATY:)
Zestaw, który umożliwia bezpieczne podróżowanie. Co podczas jazdy samochodem może być ważniejsze niż nasze bezpieczeństwo? Prawdopodobnie nic. Dlatego właśnie stworzyliśmy Zestaw Kierowcy, dzięki któremu podróżowanie stanie się bezpieczniejsze. A co za tym idzie: o wiele przyjemniejsze - bo ze świadomością, że jesteśmy w pełni przygotowani do jazdy. Zestaw Kierowcy zawiera: koc termiczny, pas holowniczy, przewody do akumulatora oraz latarkę samochodową z nożem do cięcia pasów i młotkiem do szkła. To niezwykle ważne przedmioty, które w razie nieplanowanych wydarzeń pozwolą Ci odzyskać kontrolę nad sytuacją, a mogą nawet uratować życie. To obowiązkowe, związane z bezpieczeństwem wyposażenie każdego kierowcy. Prezent w pigułce: - ratunkowy Zestaw Kierowcy - zawiera koc termiczny, pas holowniczy, przewody do akumulatora oraz latarkę samochodową z nożem do cięcia pasów i młotkiem do szkła - prezent z motywem bezpieczeństwa - obowiązkowe wyposażenie każdego kierowcy link:http://zrobprezent.pl/produkt/1441-zestaw-kierowcy.html 2.Zestaw miłośników wina DLA DZIADKA TATY LUB MAMY:)
Idealny prezent dla każdego wielbiciela tego szlachetnego trunku. Szukasz eleganckiego, praktycznego i stylowego prezentu? Ten zestaw będzie strzałem w dziesiątkę! Zawiera wszystko, co jest niezbędne do podania wina według przyjętego ceremoniału. Luksusowe akcesoria wraz z najlepszym elektronicznym korkociągiem deluxe nadadzą odpowieniego wyrazu każdej romantycznej kolacji z winem w roli głównej. Ale nie tylko - zaspokoją każdego, nawet najbardziej wymagającego smakosza tego szlachetnego trunku! Całość znajduje się w eleganckim czarnym pudełku. Obdarowana osoba na pewno będzie zachwycona. Prezent w pigułce: - w skład zestawu wchodzą: elektroniczny korkociąg, baza do ładowania, nożyk do folii, pierścień na butelkę, termometr do wina, nalewak ze stoperem, stoper z pompką - akcesoria zapakowane w eleganckie pudełko - idealny pomysł na prezent KLIK:http://zrobprezent.pl/produkt/730-zestaw-milosnika-wina.html 3.Rękawica kuchenna DLA BABCI LUB MAMY:)
KLIK:http://zrobprezent.pl/produkt/1300-rekawica-tu-rzadzi-mama.html 4.ZESTAWY DLA MAMY I BABCI FARTUCH +RĘKAWICE:)
KLIK:http://zrobprezent.pl/produkt/1308-pakiet-dla-mamy.html ORAZ http://zrobprezent.pl/produkt/1307-pakiet-dla-babci.html
5.ZESTAW GRZYBIARZA DLA DZIADKA LUB TATY
KLIK:http://zrobprezent.pl/produkt/1094-zestaw-grzybiarza.html 6.GORĄCE KAMIENIE DO MASAŻU-DLA BABCI LUB MAMY:)
KLIK:http://zrobprezent.pl/produkt/673-gorace-kamienie-do-masazu-12-szt-pl-.html 7.ORAZ MOIM ZDANIEM NAJLEPSZE PREZENTY DLA BABCI I MAMY:)KOCYKOSZLAFROKI:)
KLIK:http://zrobprezent.pl/produkt/1233-kocyko-szlafrok-super-mamy.html ORAZ http://zrobprezent.pl/produkt/1234-kocyko-szlafrok-super-babci.html W CELU ZNALEZIENIA INNYCH ŚWIETNYCH PREZENTÓW DLA MAMY BABCI TATY DZIADKA ORAZ INNYCH NAJBLIZSZYCH POLECAM WAM GORĄCO DO ZAJRZENIA NA STRONE http://zrobprezent.pl/ ZNAJDZIECIE TAM TE ORAZ WIELE INNYCH SUPER PREZENTÓW DLA NAJBLIZSZYCH. GORĄCO ZACHĘCAM!!POZDRAWIAM:)
Prześlij komentarz